| HypnoticPoison a întrebat:

tongue Azi noapte pe la ora 12 am urmarit un documentar pe Discovery (nu mai stiu cum se numea). Era un documentar politist in care se prezenta o crima. Era vorba despre asasinarea unei femei pe nume Delma care lucra la McDonald`s. Pe la jumatatea documentarului am adormit si nu am mai aflat cine era criminalul. Imi ziceti voi daca ati vazut pls tongue

1 răspuns:
| blueSky_3324 a răspuns:

Cauta pe grila de program a respectivului canal si vezi cand este reluare, sau cauti direct pe discovery.ro si poate gasesti on-line emisiunea. Pupici