| Lohreen a întrebat:

poate cineva sa ma ajute? M-am visat de cateva ori cu o persoana pe care o cunosc de mai mult timp si cu care am vorbit, insa nu-l iubesc dar mi-a ramas cumva in subconstientul meu si cred ca si pentru el e acelasi lucru, sa ma visez cu el din cauza asta? Credeti ca se gandeste la mine si a fost indeajuns ce s-a intamplat ca sa ne afecteze oarecum din punct de vedere sentimental?
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| VerdeLila a răspuns:

Cred ca inca te mai gandesti la perioada in care ati fost impreuna iar subconstientul lucreaza happy

| Lohreen explică (pentru VerdeLila):

Da lucreaza cateodatalaughing dar chestia e ca noi nu am fost impreuna, ne tachinam doar si na...lucruri de asteahappy

| MariaMd a răspuns:

Mi s-a întâmplat si mie. Poate că adormi cu gândul la el sau ţi-ai dorii ceva mai mult cu el... Părerea mea e că cel puţin la tine exista această dorinţa.

| Lohreen explică (pentru MariaMd):

Nu cred...dar stiu ca el a insistat de mai multa vreme am mentionat mai sus ca nu-l iubesc, a fost un fel de ambitie sa zic asa si probabil s-a legat ceva din punct de vedere sentimental insa mie mi se pare ciudat, am impresia ca se gandeste la minelaughing

| Lohreen explică:

Mentionez ca nu am mai vorbit cu el de mult timp si nu inteleg de ce am vise de genul astahappy