| FloareaLotusuluiAlb a întrebat:

salut! sunt sigura ca daca va povestesc visul meu o sa ziceti ca sunt nebuna :/ dar totusi vil zic am visat ca era iarna si Karol Sevilla statea in aceeasi casa cu mine :o si eu am intrebat-o:
-hey in cat timp ai invatat sa vorbesti romana?
la care ea zice
-aaa in scuryt timp

si eu o mai intreb:
-hey cat vei sta aici
si ea spune
-a paieu mereu ma mut si voi ramane aici definitiv
va dati seama ca in clipa aceea (in vis) eram in rai
si era mereu draguta cu mine si eram ca 2 surori si cand deotdata ma trezescc si spun:
-off firar a fost doar un vis dar a fost cel mai frumos vis din viata mea
ce inseamna acest vis nu spuneti ca ma uit prea mult la Karol Sevilla sau ceva gen nu m-am mai uitat la ea de cateva luni deci ce inseamna dau fundita va pup :* scuzati categoria nu ams tiut ce sa pun

9 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu inseamna nimic.
Acorzi o prea mare importanta viselor.

Si eu am visat de cateva ori ca vorbeam cu diferite vedete, bine, mai bine spus cantareti de la noi din tara si totusi nu inseamna nimic.

Chiar acum doua zile am visat ca era Vescan pe la mine pe acasa rolling on the floor

| Sn4k3 a răspuns:

Ii consider nebuni pe toti cei care cred ca visele semnifica ceva.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tu cand ai de gand sa inveti romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei,si eu mai visez cu Sevilla, nu cu tot lotul, mai mult cu Vazquezhappy
Inseamna ca te gandesti prea mult la ea, mintea iti este ocupata de ea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahaha...cu N'zonzi nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi plac jucatorii de mijloc happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Atacantii nu?

De la noi de cine iti place?

| SofianAdrian20 a răspuns:

E un vis in **** mea ce dracu sa insemne? du-te inapoi la desenele animate, viata reala e prea complicata pentru tine momentan

| FloareaLotusuluiAlb explică (pentru SofianAdrian20):

Am intrebat ce semnifica pentru ca multe persoane fac asta >(