| kissyouharry a întrebat:

Hey TPU! Sora mea se comporta extrem de urat cu mine si tipa la mine din orice. Eu tot timpul fac treaba in casa si incerc sa o ajut. Zice tot timpul ca ma bate, uneori ma ia de par.Alte surori nu se comporta in halul asta. Ce sa fac sa nu se mai poarte asa urat cu mine?
Cel mai bun raspuns primeste funda! Oricum multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| roxanaroxa a răspuns:

Stai si discuta cu ea ca intre surori.si intreab-o de ce se comporta asa cu tine.

| kissyouharry explică (pentru roxanaroxa):

Am incercat de multe ori metoda asta si nu functioneaza. In ziua urmatoare tot asa face. Oricum multumesc pentru raspuns happy