| Allix13 a întrebat:

Un prieten m-a intrebat azi in ce "cred"...RELIGIE,STIINTA sau PARANORMAL.Deci voi ce alegeti si de ce? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| ImiUrascViata a răspuns:

Sincer, eu cred in stiinta deoarece momentan in asa ceva ne putem increde si ne dovedeste intotdeauna prin rezultatele obtinute, nu prin verzi si uscate ce scrie din generatie in generatie, de pe vremea cand extraterestrii ne vizita planeta noastra albastra tongue!

4 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

Da stiu este trist sad.

| ImiUrascViata a răspuns:

Multumesc pentru funda. happy

| PriNcEoFRoMaNiA a răspuns:

Eu cred in religie pentru ca este ceva sfant ca si dumnezeu care ne creat pe noi si tot ce avem in jurul nostru, daca nu era dumnezeu noi eram nimic! Funda. happy