| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce planuiti sa faceti de revelion?

Eu azi am aflat ca o sa fiu acasa doar cu sora mea in acea zi, si planuiesc sa bag un maraton de animeuri si sa imi fac un ospat cu chipsuri, ciocolata, cola si alte porcarii la fel de sanatoase ca si cele mentionate inaine.

Sau poate o sa iau sarpele de caucuic al surorii mele si o sa il leg cu o ata si sa ma urc pe balconul casei si sa sperii copii care voi veni cu plugusorul. Credeti ca e o idee buna?

Deci... voi ce planuiti sa faceti de revelion?

70 răspunsuri:
| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu prea pot laughing

| Iunix a răspuns:

Mă uit pe Antena 1 la Dan Negru, ca în fiecare an. În rest ascult muzică, mănânc tort și ce mai e prin frigider ( nu sunt gras, mănânc câte puțin din fiecare ) sau fac ca într-un an, mă joc GTA toată noaptea și nici nu știu când a trecut revelionu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Simt compasiunea!rolling on the floor Da, mi-a aprins lumina, mi-a scos castile din urechi si a inceput sa ma traga de maini.Mai lipsea sa ma traga jos din pat. ^^

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

SUNT CIUDATĂ, deci te rog... viata mea nu are nici ea vreun sens xDD

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Mayhem666):

Mersi la fel. happy

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Măiii, mai intai ma cert cu Domnișoara Mamaie xD
In timp ce mă bag in acel minutat dulap, iau si un cutit după mine si aia este, sfârșesc acolo.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia sa iti incui usa de la camera si sa ai lipit pe usa un afis cu "nu deranjati" laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Nici eu nu sunt departe de tine cu mult laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Cutit? Credeam ca o sa folosesti o franghie si bara pe care se pun umerasele.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Foarte fain. Eu o sa am un ospat cu cola, chipsuri si alte chestii la fel de sanatoase ca alea (nici eu nu sunt gras, am 60 de kg si 175 de cm), probabil o sa ma joc un pic minecraft si o sa ma uit la anime, si o sa ascult muzica.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da. Mai ales la ce baiat bun am gasit!

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Sa traiesc, sa iubesc;*

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Are si masina?

| syd2 a răspuns:

Sa mai traiesc o zi.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Are tatal lui, nu el. Insa, are un suflet de milioane si asta conteaza mult mai mult decat o gramada de fiare. Nu mai sunt fata care eram inainte, mi-am schimbat mentalitatea, totul. M-a facut sa vad viata cu alti ochi si sa ma simt fericita si iubita. Vorbim la telefon de la ora 1:00 pana la 3:30. Si a doua zi ne trezim din nou cu vocea fiecaruia in gand.
El e genul de barbat pe care l-am cautat de mult si mama il adora, desi se intampla foarte rar acest lucru.
Mi-am dat seama ca nu am gandit cum a trebuit, ca am judecat persoanele dupa situatia financiara dar si ele m-au judecat pe mine. Dar acum, nu mai conteaza trecutul, am uitat evenimentele, persoanele care mi-au facut rau, am iertat si am uitat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Bravo, sincer, chiar ma bucur pentru tine, sper sa ramaneti impreuna pentru totdeauna, si sa aveti o viata fericita. Iti urez un revelion fericit alaturi de el happy

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Jack!

| LoveSleep a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Care prieten, tu n-ai prieteni.

| Milmai a răspuns:

Eu la 00:00 leg o petarda de un balon cu mult helium si o dau unde se organizeaza artificiile si strig alluhabar!(nu stiu cum se scrie :X)

| MihaelaDart a răspuns:

Habar nu am ce voi face de Revelion. Mai este atata timp pana atunci. Noi de fel nu ne facem planuri din timp, pentru ca ceva intervine intre timp. Noi de fel ne hotaram pe ultima suta de metri cu 1-2 zile inainte ce facem de Revelion. Iti voi spune dupa Anul Nou ce am facut laughing.

| Divy a răspuns (pentru syd2):

Omule odată mi-a apărut numele tău partea dreaptă de sus împreună cu poza ta oare s-o întâmplat ceva?

| Divy a răspuns (pentru Axely):

Nu, te rog, cineva are nevoie de tine.

| Divy a răspuns:

Aș vrea să dormbatting eyelashes

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

O viata ai, si pe aia o dormi? laughing

| untu a răspuns (pentru Deaad):

Nu te imbata crunt ca-ti distrugi ficatul! Nu stiai?

| Deaad a răspuns (pentru untu):

Nu știam.

| syd2 a răspuns (pentru Divy):

Da, s-o intamplat. Nimic.

| oprescudorin11 a răspuns:

Nu-mi fac planuri! Intotdeauna am facut orice zi mai placuta decat mi-am inchipuit! Serios vorbesc.

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Pare rău nu am găsit altceva mai bun de făcut