| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce planuiti sa faceti de revelion?

Eu azi am aflat ca o sa fiu acasa doar cu sora mea in acea zi, si planuiesc sa bag un maraton de animeuri si sa imi fac un ospat cu chipsuri, ciocolata, cola si alte porcarii la fel de sanatoase ca si cele mentionate inaine.

Sau poate o sa iau sarpele de caucuic al surorii mele si o sa il leg cu o ata si sa ma urc pe balconul casei si sa sperii copii care voi veni cu plugusorul. Credeti ca e o idee buna?

Deci... voi ce planuiti sa faceti de revelion?

70 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns:

Ori cu familia sau sa merg in orasul iubitului meu sa il petrec cu el si cu ai lui parinti. Sunt niste oameni de nota 10.

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns:

Beau!

| ălkjmhgf a răspuns:

O să fiu singură acasă şi probabil o să pierd timpul pe net şi o să-mi amintesc că anul trecut în aceeaşi zi eu şi un om foarte important pentru mine ne-am promis că acest sfârşit de an o să-l petrecem împreună, dar nu o să se mai întâmple asta...şi o să mă întristez. În fine, e o zi normală, se schimbă doar un an, nimic mai mult.

| Cliar a răspuns:

Nu o sa fac nimic special de revelion, bag o melodie doua in casti, bag si o sesiune de gaming si cam aia este smecheria. Probabil ca si eu as fi facut ceva maraton de anime doar ca nu mai gasesc de la un timp nimic pe gustul meu in materie de anime, am mai incercat diverse serii dar niciodata nu le-am continuat fiindca nu imi dadeau acea stare de : "trebuie sa vad neaparat ce se mai intampla". happy Bafta la maraton de revelion si daca poti lasa-mi un pm cu cateva anime-uri faine, din cate am vazut esti printre putinii care chiar sunt pasionati de cultura japoneza si manga/anime.

| Deaad a răspuns:

Ori ma imbat crunt ori stau cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ma prefac ca dorm in timp ce binecuvantez toate rudele care vin la noi, poate de data asta nu mai ma saboteaza mama, doamne ajuta ^^

| HandaSei a răspuns:

Nimic, e doar o zi ca oricare alta...

Mi-am pierdut complet interesul de câțiva ani buni cam pentru orice sărbători sau ocazii de genul!

Poate am să mă uit maxim la un film cu tematica asta. ^.^

| OoBunnyoO a răspuns:

Cu prietenul si cu niste prieteni comuni. Nu stiu inca daca acasa la cineva dintre noi sau la un restaurant.

| August99 a răspuns:

Nu stiu inca. Ori stau acasa ori merg la o prietena.

| Axely a răspuns:

Stau, dorm, ma uit la seriale, anime, ma sinucid, ma bag in dulap, ma cert cu bunicamea... niste chestii foarte interesante xDD

| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Foarte interesant.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Cu familia sau persoana iubita e cel mai frumos happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Interesant laughing Iti urez vizionare placuta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Ce bautura o sa bei? big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Asa este

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Cred ca si eu o sa bag o sesiune de gaming pe langa maratonul de anime.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Nu poti sa le faci pe ambele? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-a sabotat? Saraca de tine laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

In afara de faptul ca se trece in alt an, nu e nimic special, de aia nici eu nu fac nimic special, doar profit de ocazia ca nu sunt parintii acasa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Revelion placut atunciwinking

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Adica il petreci ca o zi obisnuita? Si eu cam la fel happy

| August99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Cam asa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Cred ca raspunsul tau a fost cel mai fain de pana acum. Cum o sa te certi cu bunica daca te sinucizi? laughing Te sinucizi in dulapul in care te bagi? laughing Iti doresc revelion placut atunci.

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

As veni si eu sa ma uit cu tine la tavan, dar mi-am facut alte planuri. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ANDREIcelMICwww a răspuns:

Fa ambele variante ca eu stau pe pc si nu primesc pe nimeni

| ANDREIcelMICwww a răspuns:

Fa ambele variante ca eu stau pe pc
si dau dupa 7 zile cu petarde la 00 00 cu petarde de la balcon ca na doar stau la etaju 4