| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce planuiti sa faceti de revelion?

Eu azi am aflat ca o sa fiu acasa doar cu sora mea in acea zi, si planuiesc sa bag un maraton de animeuri si sa imi fac un ospat cu chipsuri, ciocolata, cola si alte porcarii la fel de sanatoase ca si cele mentionate inaine.

Sau poate o sa iau sarpele de caucuic al surorii mele si o sa il leg cu o ata si sa ma urc pe balconul casei si sa sperii copii care voi veni cu plugusorul. Credeti ca e o idee buna?

Deci... voi ce planuiti sa faceti de revelion?

70 răspunsuri:
| Divy a răspuns (pentru syd2):

Serios? Să ști că îmi ești om de treabă

| syd2 a răspuns (pentru Divy):

Eu de treaba, hai c-am auzit-o si pe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi amintesc niciun revelion recent. Probabil voi face acelasi lucru, cu cine si unde nu e prea relevant.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu stiam ca incepi sa ai tendinta de a-ti proiecta problemele personale asupra altora. Daca tu nu ai prieteni, asta nu inseamna ca altii nu au.

| LoveSleep a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Am nimerit prost?
O să mai încerc zilele astea laughing

| Divy a răspuns (pentru syd2):

laughing

| RAY a răspuns:

Man doar ma sti eu nu-mi fac planuri de astea eu traiesc clipa, momentul, nu imi pasa de revelion imi pasa de ziua de azi de maine atat

| OoBunnyoO a răspuns (pentru LoveSleep):

Banuiesc.

Macar unul dintre noi are suficient timp sa il urmareasca pe celalalt. Ma bucur ca mentinem contactul. tongue

| LoveSleep a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Să-mi spui și mie cum îți faci timp smug
Nu pot să nu-l mențin, m-a prins chestia cu "Follow the white rabbit".

| OoBunnyoO a răspuns (pentru LoveSleep):

In primul rand, mi-am luat lectiile de limba romana in serios. Mai ales partea de citire si de intelegere, ceea ce evident nu ma face sa imi pierd prea mult timp cu aluziile neintelese. tongue

Continua sa-l mentii, mai ai mult de explorat, daca poti sa tii pasul, evident.

P.S. Nice comback.