| Yasminegheorghiu a întrebat:

Heyyy TpU...Eu, azi noapte am visat o pantera neagra ( eram cu familia intr-un orasel de tinichea, la propriu, si apoi eu si sora mea de 5 ani am cazut pe un boiler urias, am uitat sa mentionez dar inainte sa cad a aparut un dragon alb; Dupa eu si sora mea.ne~am ridicat. Parintii nostri disparusera! Ii cautam... Langa orasel era o padurice, iar noi am trecut pe langa ea - in padurice era o pantera neagra, care mi-a mai aparut prin vise doar ca acum mult timp.- pantera isi intoarce capul spre noi, nu.ne fugareste dar noi deja o luasem la goana.

M am trezit inaintea surori mele. Doar ca chiar peste un minut dupa se trezisera si ea. Avuse un cosmar cu o pantera neagra care o fugarea, si ca cica eu o aparam si o ajutam sa fuga (, fiind ea mai inceata o trageam de brat), dar cica apoi ca m-a mancat, iar de acea ea s-a trezit.

Va rog imi puteti spune ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Interesantă povestea dar slabă prezentarea, dacă e tot o încercare literară. Și aceleași probleme cu gramatica.
Dacă nu e fructul imaginației tale, ai ghinion, că văd că nu e de bine să visezi pantere negre
http://dreamgeek.ro/interpretare-vis-in-care-apare-o-pantera-neagra

| crud a răspuns:

Yep. Evitati panterele. Mai ales pe cele negre.