| AlienTonight a întrebat:

Hihappy
Am o mica problema! Va incepe scoala, iar eu o sa fiu iarasi bataia de joc a colegilor! Trupa mea preferata e Tokio Hotel, iar ei tot timpul isi bat joc de mine! M-am saturat! Daca m-as duce la diriginta, nu s-ar rezolva nimic! In fiecare zi or sa-mi spuna 'fana gay-lor', 'fana emo', 'descreierata!
Va rog, un mic sfat!
P. S.:Nu vreau sa primesc raspunsuri in care sa ma jigniti si voi!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Asta se întâmplă pentru că probabil eşti în gimnaziu, clasa a 6a sau a 7a.Atunci copiii sunt încuiaţi şi nu ştiu să îi respecte pe cei din jurul lor.Nu trebuie să le arăţi că te afectează ce spun, fiecare e liber să asculte ce muzică îi place.Deşi probabil toată lumea îţi spune asta, ignoră-i, arată-le că nu îţi pasă de părerile lor.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Dar nu ii baga inseama, pana la urma nu au ei treaba ce muzica asculti tu!winking

Iar daca ei zis ca esti asa, inseamna ca sunt Cocalarihappy

Asa ca Bafta!

| ignore a răspuns:

Nu iti mai pasa de ce zic fiecare ask ce vrea si e cum vreau. stai cu colega ta de banca sau cu ce fata te intlegeti mai bine si numai ask ce zic invidiosi care cine stie ce ask.
ia-ti casti si asculta muzicaa invata si mai ask de ei.
si inca ceva NU TE SCHIMBA.
ps:ce nu te omoara te face mai puternic
aa si pot sa jur ca de curiozitate au ask si ei tokio hotellaughing.

| Mitsuri10 a răspuns:

Si de mine radeau unele persoane! dar mi-am facut prieteni care sa ma placa asa cum sunt! deci sfatul meu este sa nu-i bagi in seama sau sa le zici ca nu castiga nimic daca rad de tinehappy! sper ca te-am ajutat!

| FloRyX002 a răspuns:

Aia practic vorbind nu stiu cum sa te mai necajeasca iar tu daca le cazi in plasa pierzi mult incerca intr-o zi sa nu-ti mai pese ce iti zic ceilalti si tine capul sus si nu te mai du la diriginta ca o sa te creada mai slaba...of! daca as fi acolo cu tine ce i-as batea pe aia cocalarii!

| Pewdiepie156 a răspuns:

Fi cum vrei tu!
Atat conteaza