| Paulinaxoy a întrebat:

Hei, TPU! happy Sunt prietena cu un baiat, adica il cunosc foarte bine de 10 ani. Si lui ii placea de mine pana s-a mutat la alta scoala, adica noi stateam mai tot timpul impreuna si el se dadea la mine intr-un fel amuzant. Acum cateva luni mi-a placut si mie de el, dar nu mai era interesat de mine in felul ala. Si in seara asta, vorbeam pe wapp si trebuia sa imi zica el mie o chestie pe care il tot intrebam eu de ceva timp. Mi-a zis ca nu poate sa imi spuna, iar eu i-am zis ca e ok, cum vrea el. Si mi-a zis ca lui ii place de mine ca sunt intelegatoare si ca ar vrea sa fiu iubita lui dar are deja prietena. Si vorbea foarte serios. Ce sa cred despre asta acum?

3 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Pff... daca se desparte de tipa atunci e totul ok. Daca nu, atunci e un rahat de om.

| TipaInNegru a răspuns:

Pai sincer e naspa daca ii place si de tine si de fata aia eu zic sa se gandeasca bine care e cea pe care o place cu adevara si daca cumva prietena lui se desprte de el si vine le tine tu sa nu accepti pentru ca asta e ca si cum te-ar trata ca pe o carpa te ia doar când are nevoie sper pca te-am ajuta

| Paulinaxoy explică (pentru TipaInNegru):

Faza e ca mie nu imi place de el, dar era cel mai bun prieten al meu. Si, as vrea doar sa fie din nou. Mersi oricum