| Iullianna a întrebat:

Hi TPU! Vreau idei de activitati pe care le poti face in casa si de unele pe care le poti face afara.Cel mai interesant raspuns primeste Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Afara :
- sa iesi cu rolele, bicicleta, skate
- sa joci jocuri cu mingea : basket, fotbal (pe role cu o sticla de plastic happy ), volei, fripta, ratele si vanatorii, tarile (ii cam la fel cu ratele si vanatorii)
-sa joci scunsa, prinsa (pe role), hotii si politisti, bambus, sotron, cu coarda(scoala, ceasul), lepra(pe role), trenuletu pe role
in casa : sa te uiti sa tv sau la seriale/anime faine, sa citesti, sa vb cu prietenii pe mess/face book, sa te joci pe comp, sa joci jocuri: nu te supara frate, scrable, remi, carti sau ce mai ai prin casa, sa joci scunsa pe intuneric, baba oarba, prinsa, scaune muzicale, sa iti faci curat in camera, sa scrii propria ta carte, sa faci chestii pe care nu ai avut timp sa le faci pana acum (fa o lista si apucate de treaba)
Sper ca ti-am dat idei care te ajuta happy