| ღHinataღ a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch,e adevarat? eu cunosc foarte bine engleza si tot ce e scris intre secvente a fost prezentat in anime! totusi,daca ar avea si Rinnegan, Naruto ar fi invincibil!

2 răspunsuri:
| TheGreenSoul a răspuns:

Buna, sunt un fan Naruto foarte mare, si din cate intuiesc eu, ca sa ai rinengan trebuie sa combini cele doua clanuri ( senju si uciha ).
Chiar daca multi spun, eu cred ca Naruto nu va dobandi rinengan chiar daca itaci i-a dat cioara aia cu ochiul lui Sishuy.
PS: te-ai uitat la toate episoadele?

| ღHinataღ explică (pentru TheGreenSoul):

Da,la toate, citesc manga