| UmbraDeVulpe a întrebat:

Https://fitfoodway.ro/programe/opinii/slabeste-sanatos Vreau sa imi comand mancare de pe site ul asta si sa mananc la munca, numai ca scrie ca sunt 3 mese, cum sa fac atunci? Ca doar cum sa mananc la munca asa multa mancare, 3 mese... Deci cum sa fac? Ca daca nu mananc atat la munca trebuie sa am doar cat mananc, nu? Nu atatea portii. Doar cat mananc

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Alegi un site de unde iti poti comanda doar un singur fel sau cauti un local din apropiere care serveste meniul zilei si comanzi de acolo.Mai este si varianta gatitului acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Poti duce ce ramane acasa, sa mananci seara sau a doua zi.

In locul tau as stabili un buget fix.La ce preturi au ma indoiesc ca iti permiti 3 mese, considerand ca acum ceva timp in urma te plangeai de salariul mic.Iesi mult mai ieftin daca gatesti pentru tine si bunicul acasa, plus ca e suficient sa cumperi o singura masa pe zi, nu trei.