| Thecurious a întrebat:

Https://qz.com/......hip-rates/
Cred ca femela incearca sa-si înțarce puii.
Voi ce credeti?
Îi doar disciplineaza?

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Și una și cealaltă. Vrea și să-i înțarce dar încearcă și să-i învețe să fie disciplinați; erau foarte agitați în momentul când au întâmpinat-o (deși foaaaarte drăgălași), obositori de-a dreptul și nu s-a ocupat de ei decât atunci când s-au potolit și s-au așezat în poziții de submisiune (culcat)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acolo chiria e mai mică ca o rată la ipoteca unei case noi, așa că nu merită să te legi la cap cu o achiziție. Dacă ești doar chiriaș te muți mai ușor dintr-un oraș în altul și nu ai bătaia de cap a administrării unui imobil. Plătești utilitatea iar nu ești impozitat după ea. Un trend modern.

| Thecurious explică:

O, iertati-ma, am gresit link-ul.
Acesta e cel pentru care e adresata intrebarea :https://www.youtube.com/watch?v=KHBe0jT6S3U