| Juleuuss a întrebat:

Ți-ai risca viața pentru a păși pe lună?

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu am de ce să risc (nici la propriu, nici la figurat).

| mona a răspuns:

Nu cred ca as risca

evenso
| evenso a răspuns:

Nu, nu as risca.

| Konata a răspuns:

Buna intrebare! Eu, sincera sa fiu. mi-as riscao happy Tu ce ai face?

| Juleuuss explică (pentru Konata):

Ar fi o șansă unică în viață. Nu prea am multe de pierdut.

| Konata a răspuns (pentru Juleuuss):

Asa-i happy.

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu!
As risca-o numa daca m-as putea da cu bicicleta pe luna!
Atunci chiar ca ar merita!

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Da love struckCu siguranta.E ceva deosebithappy

| Pricked a răspuns:

Da, as risca.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Intr-un fel, mi-ar placea.
Dar eu nu am pasit nici macar pe 0, 004 % din Terra, de ce sa mai sper la Luna?

| TheStory a răspuns:

Ca sa fac ce acolo, sa pasit deja deci numai conteaza daca mai pasesc si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi una dintre impliniri si in acelasi timp un omagiu pentru minelaughing why not?

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

Luna?! marte la puterehee hee

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Juleuuss.Eu,sincera sa fiu, nu ma iau dupa ceilalti care au raspuns la intrebare spunand ca nu au nimic de pierdut! Au de pierdut viata, daca ceva nu merge bine in timpul acestei actiuni.Bineinteles,ar fi o experienta minunata, dar nu imi risc eu viata doar pentru a pasi pe luna.Deci,raspunsul meu este NU, nu mi-as risca viata pentru a merge pe luna! Sper sa nu ti-o risti nici tu, nu e bine sa facem lucruri de genul acesta, stiind ca este un risc extrem de mare!
Un An Nou fericit!

| Juleuuss explică (pentru DedeeAndreea):

Mulțumesc, și ti îți doresc un an nou fericit!

| DedeeAndreea a răspuns:

Draga,ai de pierdut VIATA! VIATA ti se pare "putin", "nimic"? Pentru ca nu-i normala chestia asta! Pe bune, nu prea ii inteleg pe cei care zic ca n-au multe de pierdut!

| AcHollism a răspuns:

Da,probabil.

| allison20 a răspuns:

Nu, n-as face-o.

| LittleDropofPoison a răspuns:

Ma depaseste intrebarea asta, dar momentan, as zice NU!

| danielagalati a răspuns:

Da,pentru ca iubesc astronomia.Plus ca cu modernitatile si aparatele din zilele de azi nu prea mai ai sanse sa mori

| carmina13 a răspuns:

Sincer nu mi-as risca viata sa vad luna.de ce sa merg pe luna cand pe pamant sunt mult mai multe de vazut.acum fiecare cu parerea lui

| Lethargica a răspuns:

Da, nu multi au putut face asta. Mi-as risca viata, nu-i nimic de pierdut.