| Crisyy a întrebat:

I-am luat o zgarda pisicii mele, si pe ambalaj scrie ca e toxica gen, si trebuie sa ma spal imediat cu apa si sapun asta inseamna ca nu mai pot pune mana pe pisica/blana?:-s

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eh,nu poti sa pui mana pe mata! Nu atinge centura antipurici! Eu am cumparat o data o centura antipurici la o pisica de-a mea, care mirosea atat de puternic a pin, ca nu puteam sa stau eu langa pisica, dara ea, saraca; ce a patimit! Pana mi-s-a facut mila de ea (si de mine) si am aruncat centura. De atunci am folosit numai picaturile care se pun dupa ceafa! Acestea intra in piele si... gata!

| Crisyy explică:

Ahh si asta miroase puternic, ma cam bate gandu sa o dau jos dar o mai las cateva zile poate ne obisnuim amandoua cu ea.