| supermari10 a întrebat:

Imi merge modern combat 4/N.O.V.A3/ asphalt6/asphalt7/ pe telefonul meu:ACER CloudMobile s500 procesor Quailcomm 8260A Dual Core 1. 5GHz memorie ram 1GB memorie interna 8gb da nu cont. pot sa imi iau card Funda

2 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Te sfătuiesc să folosești următori link:
https://www.game-debate.com/....../index.php
care spune că ați arata ce poate face telefonul tau, eu inca nu l-am incercat.
dar poate asta căutai.

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Am incercat acest link. ați cere bani că să facă ce au promis, așa că nu al incerca, dar să știi, momentan nu știu să existe o astfel de aplicație pentru smartphone.