| MaxiEcho a întrebat:

Cum sa descarc Modern Combat 5 dacă nu am destula memorie în memoria interna, dar pe card am!
Cum sa fac?
Ce program îmi trebuie?

Răspuns Câştigător
| LiveForNowSpeed a răspuns:

Descarci 1 MobileMarket si il iei de acolo pentru ca are mai putini mb si se va descărca după cebil instaleziwinking Funda?

| Lia_Andrei_1989 a răspuns (pentru LiveForNowSpeed):

Daca i iei de acolo el v-a fii demo, nu tot jocul

| MaxiEcho explică (pentru LiveForNowSpeed):

Pai am, descarcat Mobil Market si am scris acolo Modern Combat 5 si mi-a dat, dar cand am dat pe el imi aparrea ca aplicatia nu a fost gasita!

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Selectezi din browser locația sau folder-ul unde să se descarce.Acest lucru îl poți face din setări și de acolo la download folder setezi în loc de cel implicit o alta locație dorită. Succes

| MaxiEcho explică (pentru DeyCj):

Mai zi-mi odata cum sa fac aa sa donlwadez unde vreau eu!
pe care setari sa apas pe cele ale telefonuli mobil, pe cele din google play sau unde ca nu gasesc!

| DeyCj a răspuns (pentru MaxiEcho):

Din setările browser-ului.Nu are treabă cu Google play-ul

| Lia_Andrei_1989 a răspuns:

Trebui sa mai stergi din memoria interna pentru ca pe card nu se duce toata aplicatia si doar o parte.

| Lia_Andrei_1989 a răspuns:

Mai sterge din memoria interna pentru pe card nu se duce toata aplicatia si doar o parte. Funda