| Anonim8789 a întrebat:

Îmi poate da cineva numărul de telefon de la cel care conduce autobuzul care merge de la Sighet la Cluj Napoca joi dimineață cel de la 4:30 parca

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In foarte multe firme de transport, repartizarea soferilor pe traseu se face in ultimul moment, deci s-ar putea sa nu stie nimeni inca, cine va conduce cursa respectiva.
Iar pentru numar de telefon, poti suna la firma lor; de obicei iti dau numarul soferului. Dar probabil va trebui sa suni maine, sa fii sigur ca s-a stabilit soferul.

| Anonim8789 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mulțumesc! Voi suna mâine asa cum ai spus.

1 răspuns: