| sorinae a întrebat:

Imi puteti da niste nume de pagini pe facebook. originale in engleza va rog vreau sa-mi fac o pagina interesanta!

7 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Am pagina pe facebook care are ca scop ajutarea tinerilor in diferite probleme, dragoste, prieteni, familie etc. Sunt eu si inca 2 prietene. Momentan nu prea se chinuie niciuna din ele sa faca ceva, ai vrea sa fii administratora alaturi de noi? Pagina se numeste "The new me."

| sorinae explică (pentru Against):

Da

| Against a răspuns (pentru sorinae):

Pai, da un like la pagina si spune ce nume ai, sa stiu sa te promovez administratora.

| sorinae explică (pentru Against):

Da-mi site-ul aici ca nu-l gasesc