| Angela07 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce materii, cate ore pe saptamana se fac din fiecare si la ce dau teze la stiinte ale naturii?

Va rog. Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Eu am trecut a XI-a la profil de stiintele naturii, iar in a X-a am facut romana (3 ore), matematica (4 ore), biologie (2 ore), chimie (3 ore), fizica (3 ore), educatie antreprenoriala, muzica/desen alternativ (cate o ora pe saptamana), franceza, engleza, religie, geografie, istorie, informatica, TIC(tot un fel de informatica), psihologie, iar in clasa a IX-a faci logica in loc de psihologie, engleza, franceza, romana, matematica(in jur de 4 ore), chimie(2-3 ore), fizica, biologie (1-2 ore) si restul orelor normale cum ar fi religie, desen, muzica, religie, istorie, geografie, etc. Tezele le dai obligatoriu la matematica, romana si biologie, si la alegere, chimie sau fizica. Daca mai vrei informatii, da-mi un mesaj. Pa pa!

| Angela07 explică (pentru znstr):

Multumesc mult. La ce liceu esti?

| znstr a răspuns (pentru Angela07):

In Benjamin Franklin.