| denysa1993 a întrebat:

In cadrul facultati de ASE mai este vreo facultate care in care nu se da admitere la matematica? eu vreau la contabilitate! Multumesc

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un contabil trebuie sa stie sa socoteasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ASE fara matematica. Gindeste-te: totul este cu cifre. Mai ales contabilitatea. Ba chiar, la ASE se da mai multa matematica decit la alte facultati.

| denysa1993 explică:

Voi raspundeti ca stiti sunteti la contabilitate sau din auzite eu din contra am auzit ca nu prea faci matematica decat primul an..eu am intrebat de admitere asta ma intereseaza stiu ca era ceva gen ca la unele se dau si mate la unele nu.