| RAY a întrebat:

In ce teorii conspirative credeti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin lider mondial?
Coca cola cea mai bauta bautura? Cine stie ce droguri baga in ea!
Romania-muncitorii sezonieri ai Europei? Asa vor sa ne tina vesticii?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

5g? vor sa ne scaneze sa ne implanteze cipuri sa ne controleze de asta ne ia temperatura? corona virus este o inventie bil gates, fmi, masoni

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Da, asta mi se pare cea mai tare minciuna. FMI, masoni aia nu e conspiratie, este fapta, se cam stie si cum si cine au facut cele doua razboaie, dar si de ce.
Cu 5 G, cipuri mda, e conspiratie cel putin deocamdata, cu cipuri e posibil sa fie in viitor, dar nu cu 5 G, cu cipuri sa aiba control total, sa te ia ca din oala la o adica, daca te pui contra sistemului lor mafiot.