| Raluca591 a întrebat:

In conditiile de acum, credeti ca se va anula bacul de pe 29 mai? Materiile nu sunt terminate, note nu avem, medii inchise nu.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil se va muta spre toamna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se anulează, se amână.

| Mosotti a răspuns:

Lumea moare si ne mai arde de bac, cred ca se va anula, dar pe 29 mai?! Nu era pe la sfarsit de iunie bacul?
Nu poti da bacu cu mediile neincheiate, asta clar. Depinde cat se va prelungi inchiderea scolilor, liceelor, insa dupa cum vad eu, se va prelungi mult si bine, ca situatia se agraveaza, deci deocamdata enjoy liber.

Dar mai invata sa fi la zi in caz ca se reia totul, sa ai note, sa ai medii bune incheiate.

| eckblume a răspuns:

Se va amana bacul si restul examenelor.
Reluarea anului e o decizie si mai sumbra. Asa ca mai bine amana examenele.