| trifsandu a întrebat:

In fiecare dimineata beau cafea ness(cite doua cani). Voi ce credeti o sa imi afecteze sanatatea acest lucru?

Răspuns Câştigător
| lora_9285 a răspuns:

Renunta la cafeaua ness si inlocuieste-o cu cafea naturala. Sau consuma ceai verde. Este o doza prea mare cafeaua ness pe care o consumi zilnic. In timp, iti va produce palpitatii la inima.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Tu ce crezi?hee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cam da...straight face
Incearca sa nu mai bei atata nesswinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, vei deveni hipertensiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiam ca e mai bine sa bei cafea naturala, nu ness...In timp lucrul acesta iti v-a afecta sanatatea...incearca sa bei o cana pe zi si daca se poate sa fie naturalahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca ink... e din cereale...are gust de ness

| cristian2828 a răspuns:

Foarte rau