| Meli2314 a întrebat:

In opinia voastra, care e cea mai grea facultate?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate facultatiile sant grele

| Bondarel99 a răspuns:

Cele mai grele sunt facultatile tehnice, gen Politehnica.Nu faci altceva decat mate, fizica, chimie si materii derivate din acestea, iar la examene primesti numai probleme care nu sunt usoare, iti pun mintea la contributie.
Cei care au scris medicina...eu nu stiu cat de grea e dar banuiesc ca e foarte mult de invatat dar mult nu inseamna neaparat greu.

| Drimmero a răspuns:

Aia la care ai cele mai multe restante.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cea pe care o faci, fără pasiune.

| BlackRose03 a răspuns:

Medicina.Cred

| TanteMarianne a răspuns:

Medicină, eu vreau sa fac regie sau teatru film.

| DarthRevan a răspuns:

Viata e mai grea, ce faci dupa facultatea.Si cine esti tu, la ce esti bun e mai greu decat o scoala, unde faci cum ti se spune sa faci si ajungi sa iei niste examene.Nu e mare lucru!

| NotMyFault a răspuns:

Medicina sau arheologia.