| anonim_4396 a întrebat:

In Romania exista cazuri de homosexuali care detesta persoanele de gen opus incat sa le alunge cu bataia si alte lucruri urate?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Cunosc rolling on the floor asemenea "fete" mofturoase care fac urat cand e vorba de baieti mereu au motive la fiecare "ala e urat ala e sclav ala e prost" etc. dar se fac gramada se iubesc se se.
Si da chiar si verisoara-mea se lua la bataie cu toti, am mai avut colege asa.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt si printre ele cazuri, cum sa nu.

| RKBlue a răspuns:

Femei care sa bata barbati? Mai rar.Dar stiu cazuri.
Lesbiene care sa bata barbati? Asta vreau sa o vad!
Gay care sa bata femei? Nu prea cred.

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

rolling on the floor Iar imi imaginam eu despre baietii astia care se simt bine in cercul lor de baieti si se comporta urat cu fata sau chiar s-o loveasca, deci imi imaginam ca-i vreo dragoste intre ei, si ca "legea" intr-un fel i-ar fi obligat sa fie insurati cu o femeie.
Si da am fost lovita la viata mea de baieti, dar da aveau alte fete care le placeau, si o faceau pentru atentia acelor fete. Sa incep iar cu povestile big grin. A mai fost si faza cand fata se leaga de mine si baiatu rade iar fata nu ma lasa in pace ca se distreaza baiatul ei. Si faza cand baiatu face misto de mine si iubita lui se distreaza. Chiar zi de zi ma tot gandesc cum am interactionat cu lumea reala, nu am trait o viata normala. Cum sa numesc, sa zicem ca e o gluma, dar chiar o intoarce dz pe toate partile si numai in glume ma tine?

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Oamenii sunt cele mai oribile si infricosatoare fiinte existente.
Unii, desigur.
Suntem capabili sa facem foarte mult rau(chiar si cei mai buni dintre noi).
Unii baieti sunt nesimtiti. Unele fete sunt nesimtite, si din pacate, uneori, nesimtirea e contagioasa.

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Nu-s, ci doar afectati de ceea ce vad/mananca/aud etc. E un comportament invatat. Se simt bine sau rau din cauza acelor lucruri.