| anonim_4396 a întrebat:

In timpul liceului, am fost foarte apropiata de colegele mele, mereu ieseam, ne distram, dar acum ca am terminat nu stiu de ce simt un fel de dispret fata de ele, adica au ajuns sa ma enerveze la culme, asa fara motiv, nu stiu de ce simt asta acum despre ele. Oare de ce simt asta? Voi ce parere aveti? Nu ne-am certat niciodata asa incat sa ne despartim, numai asa din lucruri minore dar ne-am impacat. Deci?big grin

2 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Te-ai ajunsstraight facecumva ti s-au urcat fitele la cap?

| vladucu a răspuns:

Poate ca ai gusturi mai diferite acum si oricum in liceu cand sau facut clasele ai fost nevoita sa te imprietenesti cu el ca cu altcineva cine, ar terbui sa iti alegi prieteni care te inteleg nu care ti da soarta iar daca ii pastrezi treaba ta eu zic sa iti alegi pe cea cu care te intelegi cel mai bine dar nu te grabi.