| XoxoGosippGirloxoX a întrebat:

In visul meu de aseara eram in clasa cu colegi mei baieti. Deodata intra in clasa baiatul de care mi.a placut mereu dar nu am avut curajul sa.i spun si eu incerc sa.i evit privirea de emotionata ce eram. Mai sta putin si se indreapta spre iesire si.mi zice : te cam uiti dupa multi baieti si pe mine nu ma mai bagi in seama" si dupa a plecat. Si dupa acea de cate ori il vedeam se facea o ceata in ochii si nu puteam sa.l vad era ca si cum ochii mi se incetoseau. Aveti idee ce inseamna?

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sunt vise.probabil te-ai gandit ieri la colegii tai si la el.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt doar vise... Exista o sumedinie de situri in care iti pot,, talmaci '' visul, absolut toate in mod diferit.

Eu zic sa nu dai importanta prea mare acestui aspect
Probabil, cu cat se apropie mai mult inceperea scolii, te face sa te gandesti la colegii tai.

| Ezeru a răspuns:

Visele sunt influentate de starile, fricile, sentimentele noastre.
In cazul tau a fost frica de a nu te uita la el pentru a nu-si da seama ce simti pentru el. Tu il iubesti, dar nu inteleg de ce iti este frica. Spune-i ce simti si vei stii ce sa faci pe viitor, este cel mai bine tongue

| Daniela1234567 a răspuns:

A fost un vis, in vis se pot intimpla diferite lucruri, depinde in ce stare te-ai culcat. Eu tot am patit asa ceva, m-am speriat, e clar lucru, dar nu am acordat atentie la el.

| PentruCaRoxanaBabenco a răspuns:

Îți e frica sa ii spui in fata ce simți pentru el. In vis subconstientul lucrează si ai visat acest lucru deoarece ți s-a imprimat pe creier frica de adevăr.
In vis frica de a-i spune edevarul s-a transformat in incapaciatea de a-l vedea.
Nu e nici o problema daca îți e frica momentan dupa un timp vei capătă curaj si ii vei spune.
BAFTA

| NikuKst a răspuns:

Daca colegul asta a tau este si real inseamna ca ar putea tine la tine fara ca tu sa stii, incearca sa ii spui ce simti e cel mai bine, mult norocwinking