| AndreiBalan123 a întrebat:

Indiferenta fata de amintiri,vesti, situații dăunătoare, reprezinta normalitate.Voi ce părere aveți,

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

E cam imposibil sa fii indiferent la ce se intampla in jurul tau.
Intodeauna ceva din exterior te poate afecta intr-o mica masura.
Totul e sa nu pui la suflet prea mult orice lucru ca sa nu fii afectat psihic.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca nu prea are sens ce zici tu

| AndreiBalan123 explică (pentru suntserios):

Dacă ești indiferent când ai o amintire nasoala sau vezi ceva ce nu-ți face pla cere.Cum reacționezi te deranjează, sau ignori și încerci sa fi indiferent sa nu te afecteze.