| DianaDidi95 a întrebat:

Intamplari interesante din viata voastra, sau care v-au schimbat viata? Chiar prietenii noi, sau mai vechi, despartiri. povesti din viata voastra happy
Sunt gata sa la citesc
fundita

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O schimbare interesanta va fi atunci cand stiu ca voi fi cu jumatatea vietii mele.

| forever4you a răspuns:

Ok deci cred ca o influenta asupra mea a avut noua mea gasca dintr-a a5a de atunci si pana azi sunt o alta persoana,apoi primul meu iubit m-a schimbat foarte mult, nu mia sunt aceeasu fata inocenta, sunt mai dura acumtongue

| DianaDidi95 explică:

Mda, "iceman", este adevarat ceea ce spui.winking