| anonim_4396 a întrebat:

Într-un sat există un singur bărbier. Acesta îi bărbierește pe toți cei care nu se rad singuri și doar pe acestia.

Cine îl bărbierește pe bărbier?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Briciul.

| LoveSleep a răspuns:

Oricine are chef. Nu trebuie să fii bărbier să bărbierești pe cineva. Întreab-o pe bunica-mea.

Misterele astea idioate nu fac decât să te facă și mai prost. Sunt pentru gândirea simplă, atunci când cea complexă nu-ți aduce niciun beneficiu. Până la urmă, cui ii pasă cine-l bărbierește pe bărbier?

| Doub a răspuns:

Există oglinda, dăăăăăăăh
sau prietenul lui imaginar
Sammy

| WaterDrop a răspuns:

Intrebarea ta este un paradox. Orice raspuns ar fi dat nu ar fi bun.

Deci voi alege calatoria intr-un univers paralel in care el se poate barbieri singur.

| deeeaqq a răspuns:

Mama euro, normal.

| syd a răspuns:

Din categoria "ce se intampla cand o forta de neoprit intalneste un obiect care nu poate fi miscat"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El singur.
Doar ii barbiereste pe aia care nu pot, nu vad bine, dau rateuri, etc.El e capabil sa o faca singur.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai prost cu logica, amice.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Stau prost cu atentia cateodata.N-am acordat atentie la "doar pe acestia", ceea ce il exclude pe el.
Da mersi oricum!

Răspuns utilizator avertizat