| DeathLord93 a întrebat:

Intreb si eu ca n-am ce face vreau o parere
Deci luna trecuta am avut o datorie la cineva si am intarziat cu o zi la achitare dar I-am platit integral datoria
De atunci n-am mai vb cu persoana acum l-am cautat si nu mi raspunde la telefon de cateva zile mi se pare ca o face intentionat pentru ca nu i-am dat banii la timp
Nu e putin exagerat pentru o singura zi sa faci asa ceva in conditiile in care totusi am platit?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Atât timp cât nu ai respectat *în totalitate* înțelegerea, nu e nimic exagerat.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, este exagerat. Asteapta, cu timpul o sa-i treaca supararea.

| popa07ady a răspuns:

Punctualitatea este benefica in orice afacere.Nu esti parolist... pierzi!