| denisa_2911 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ct de mult conteaza sexul intr-o relatie? Si de ce nu puteti astepta o fata pana crede ca e momentu pentru asta?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se zice,**** sau nu, vremea *** trece, scuze de expresie. E chestia ca unii prea merg numai pe ideea aceasta, numai sa **** cat mai multe, sa nu ierte nimic, nici pe acelea nasole, dar sunt si baieti finutzza, clasici, care merg pe bun simt, dar unii au mai multa rabdare si alti mai putina, oricum daca un baiat tine la o fata si vrea sa fie cu ea pentru ceva serios, o asteapta pana este pregatita, daca o tot preseaza ceva este necurat. Parerea mea. Si s-a intamplat de cele mai multe ori dupa o perioada dupa ce si-a inceput viata sexuala sa se desparta, etc.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sexul este important insa pentru mine nu este cel mai important intr-o relatie. N-as putea sta cu o fata doar pentru sex. Eu pot astepta daca fata merita si are multe calitati.

| mihai_2762 a răspuns:

Poate ca unii nu pot astepta pana cand fata este pregatita dar unii pot astepta.bineinteles ca si sexul conteaza intr-o relatie de ce nu ar conta cand vei ajunge la batranete nu iti mai arde de asa ceva deci mai bine acum cat esti tanarbig grinbig grin