| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fanii House MD. Ce credeti voi ca s/a intamplat cu House dupa moartea lui Wilson? Cum v/ati imaginat voi continuarea?

10 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Whoa, anunta oamenii inainte sa dai spoilere asa.

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Stai ca acum ma apuc sa trimit felicitare la toti de pe site, si da, ma refer la toti + un milion de utilizatori. Maine si la restul planetei.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii la ce ma refeream - puteai sa pui un avertisment inainte de a spune spoiler-ul. Cine stie pentru cati vei ruina serialul.

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Au trecut 5 ani de cand s/a terminat serialul. Daca nici acum nu l./au descoperit e clar ca vorbim de niste hahaleri care se uita la jurnalele idiotilor sau mai stiu eu ce seriale la fel de interesante.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing in fine, nu prea m-a interesat show-ul, nu stiam ca s-a terminat atat de demult.

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Ce sa zic, mersi de spam atunci.

| LoveSleep a răspuns:

Hai ma, pe bune? Mai aveam vreo 5 episoade, ce dracu?

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Awfknawlfnaw; kaw; fil/awb ifaw poilf'aowb' ajipfh'awp

| WithinShadows00 a răspuns:

In majoritatea posibilităților s-ar sinucide in final, neputand sa facă ce-i placea cel mai mult.
Orice ți-ai imagina mai departe nu ar fi plin de curcubee.
Nu cred ca s-ar mai fi intors vreodată sa practice medicina si cum singurul lui prieten nu mai era, in cel mai bun caz ar fi frecat pisoiul toată ziua luand locul unei balene cunoscuta ca "Brigada de Ipocrizie" pe TPU.winking Glumeam. S-ar fi dus pe Quora. Sau orice altceva ce l-ar mai fi făcut faimos online.