| Hyperion7 a întrebat:

Întrebare pentru feteeee.
Ce vi se pare atractiv la un băiat? De ce?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar sufletul conteaza, degeaba esti frumos ca vei fii singur si virgin, ele au un detector infrarosu care dectecteaza sufletul unui baiat, deci vezi sa ai noroc sa iti fie bun sufletul, frumos

| Hyperion7 explică (pentru RAY):

Probabil e ironie chestia asta big grin mai degrabă, degeaba ai sufletul bun că tot banu e la putere big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Inteligenta lui, asta este cea mai atractiva parte la un baiat/barbat!

| sierra1 a răspuns:

Contul din bancă se pune?

| Hyperion7 explică (pentru sierra1):

Dea,de ce nu? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Hyperion7):

Atunci ăla e esența!

| Freya1 a răspuns:

Nu am cum sa îți spun exact un lucru atractiv, pentru ca depinde foarte mult de omul respectiv.Dar sa spunem ca ma atrage bunul simt, educația și independenta generala nu doar financiara, ca independenți financiari mai sunt, dar tot după fusta mamei stau pentru alte treburi.

| Hyperion7 explică (pentru Freya1):

Înțeleg,frumos

| Hyperion7 explică (pentru Freya1):

Daca ai avea posibilitatea să cunoscuți un astfel de specimen...te ai combina cu el?

| Freya1 a răspuns (pentru Hyperion7):

Eu am o relație deja, dar probabil dacă as fi singura si dacă asta ma atrage și asta îmi doresc mi-as face o relatie cu persoana respectiva normal.

| Hyperion7 explică (pentru Freya1):

Înțeleg

| AdioTPU a răspuns:

Comportamentul în primul rând, ochii, fața, vocea, buzele.

| Hyperion7 explică (pentru AdioTPU):

Nu știu de celelalte, dar hai sa-ti arat ceva big grin
https://ibb.co/CKt72GC
https://ibb.co/rZtL4jp

O dată toamna și o data primăvara big grin

| Celestina003 a răspuns:

Faptul că crede in Dumnezeu...e cel mai inteligent.