| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place starea de somnolenta?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori da, alteori nu pentru ca atunci cand sunt molesita sunt mult prea sincera laughing

| LumyBlumy a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm..bine ca sinceriatatea nu dureaza mult ca de la starea de moleseala la a dormi ca busteanul e doar un pas laughing laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Din pacate pentru mine si din fericire pentru cine se bucura de acest privilegiu - starea mea dureaza cateva ore laughing

| LumyBlumy a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuu....mai misto asa.cel putin la ora de biologie(cea mai plictisitoare) trebuie` sa stau treaza ca daca nu...ma ocheste aia si ma da afara laughing laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Ce as fi vrut sa pot adormi in timpul orei de biologie sau macar sa nu aud de vene si toate minunile corpului uman I don't want to see laughing

| LumyBlumy a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sora mea din alta mama laughing laughing

| Santo2190 a răspuns:

Combinata cu starea de ebrietate

| LumyBlumy a răspuns:

La ora de mate persista..cred ca e o boala laughing laughing