| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu are de gand sa se lase de fumat si sa se apuce de sala pentru un corp frumos si sanatos.
Ce sfaturi puteti sa ii dati in lupta contra fumatului?
Daca ai reusit asta, vreau sa aud povestea ta!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am incercat toate caile. N-am reusit de cat cu tigara electronica. Am fumat o luna si jumatate.

| greyhound a răspuns:

Sa nu mearga la bautura cu prietenii daca se lasa (macar o perioada, vreo 3 luni), cu siguranta se va reapuca.

| wolder a răspuns (pentru greyhound):

Nu va putea, e dependent de colectiv.

| piticelm a răspuns:

Ii poti spune ca fumatul afecteaza calitatea spermei, iar daca se va apuca de sala, ii va iesi prin piele totul, va vedea el.O sa gafaie ca trenul in gara, pana elimina toata nicotina.