| alexalex2001 a întrebat:

Kane si Mascatul Kane sunt doua persoane diferite?

Răspuns Câştigător
| GheNsS a răspuns:

Nu nu sunt, sunt unu si aceeasi persoana, au echsista barve ca n-ar fi dar i-ti zic 100% cu surse sigure ca nu e adevarat! Kane este acelasi cu Kane cel Mascat. Orcum pentru o informatie asa generala mai sunt sosi(dubluri) a supertarutilor wwe insa sunt rare aceste chesti!

| Razor4free a răspuns (pentru GheNsS):

Atunci cum au fost meciurile dintre Kane mascat si Kane demascat?

7 răspunsuri:
| alexalex2001 explică:

In seara asta nu e wrestling nu?

| GheNsS a răspuns (pentru alexalex2001):

Nu maine la 23:00 Wrestling RAW! :X pe sport.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este acelasi. Exista pe internet unele poze cu Kane nemascat impreuna cu restul rosterului WWE prin turnee. Si le interviuri la fel, e nemascat.

| Sean a răspuns:

Nu sunt una si aceeasi persoana "Masked Kane" facut pentru rating.Ii cum a fost si Mick Foley=Mankind=Cactus Jack

| octavian03 a răspuns:

Kane si marcatul kane sunt una si aceiasi persoana

| octavian03 a răspuns:

Kane si mascatul kane sunt una si aceiasi persoana