| GheorgheZisu a întrebat:

Cum pun doua persoane împreună din fotografi diferite

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" GheorgheZisu : persoane împreună din fotografi(?!) diferite"

cu orice editor de imagini, Gigi mamă

| NLS a răspuns:

*fotografii diferite*

Folosind un editor foto, precum:
GIMP (gratuit),
Affinity Photo,
Adobe PhotoShop,
Corel PhotoPaint,
Corel PaintShop Pro,
CyberLink PhotoDirector, etc

Pentru telefon:
Snapseed
Adobe Photoshop Express
Photo Composer - Image Editor
Picsart

Daca doresti sa para ca cele doua persoane sunt impreuna in poza finala, si ele au fost prinse individual in cele doua imagini in pozitia nepotrivita, e mult mai greu, insa nu imposibil.
In acest caz, ar fi bine sa folosesti direct Photoshop sau Affinity Photo, singurele programe mai avansate.

Daca doresti pur si simplu sa apara ambele in aceeasi imagine, oricare dintre programele de mai sus te poate ajuta.