| AndreySiAtat a întrebat:

La ce se refera acest citat? "Incruntarea unui prieten este mai bună decât zâmbetul unui dușman" Thanks!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

thinking mai bine iti superi un prieten cu un adevar, despre el sau tine, decat sa bucuri un dusman cu o cearta intre voi, sau un necaj al tau.

| Xpressurself a răspuns:

Un prieten iti va atrage atentia ca gresesti insa un dusman se bucura cand gaci o greseala. asadar e mai bine sa-ti atraga un prieten atentia cand faci o greseala.