| FuFuVercetti a întrebat:

La ce se refera expresia: " Pamantul nu se invarte in jurul tau"? Spuneti-mi toate sensurile va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Inseamna ca nu toate sunt asa cum vrei tu, nu toti sunt la picioarele tale, nu esti tu cel mai important om din lume.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti centrul universului sa faca toata lumea ca tine.Nu esti cea mai importanta persoana de pe lumea asta.

| PedoBarbie a răspuns:

Sau nu eşti tu buricul Pâmântului.
Înseamnă că nu contezi doar tu şi lucrurile tale, nu tu eşti important. Se referă la cei ce la pasă numai de ei sau mai mult de ei.

| ElenaSA a răspuns:

Ca nu trebuie sa faca toata lumea asa cum vrei tu, ca nu trebuie sa incerci sa controlezi tot.