| chiftelutacrocanta a întrebat:

La mine astazi e marti 28 august, am hotarat de ieri cand la voi era probabil 4 august sa fie luni 27 august,si cred cu desavarsire in acest lucru,eu nu mai vreau sa gandesc ca oamenii,la voi cat e azi? Si da, am simtit miros de iarna ca-i 27 august si in septembrie probabil ninge, ce credeti?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca esti nebun asta crede m. Cum poti sa scrii asa idioțenii, de unde le scoti?

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ce frumos, noapte bună.

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Stii macar ce-i ala "placebo"?

| Speed99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Stii ce-i ala "placebo" macar?

| Kaℓi a răspuns:

Daca erai smecher, azi era la tine 30 februarie si maine 31. Poimaine, primeste un martisor virtual din partea mea!

| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaaa nici beat nu pot reproduce ceea ce scrii aici

| Drimmero a răspuns:

Ce fumezi?

| J0B0MAT a răspuns:

La mine e 31 iunie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi e ora aprilie si 2 saptamani din mai, suntem in 3:57 si ne aflam in luna joi. De-abia astept luna marti.La ora noiembrie si o saptamana din decembrie in data de 00:00 dar -59 secunde si +59 secunde este Craciunul. Mereu mananc Craciunul cand e pizza, e un fel de traditie pentru 00. Cred ca e contagios.

| Teffan a răspuns:

La mine azi e 19 ianuarie 2007.

| suntsuper a răspuns:

Ce incerci sa faci?