| EllyFMS a întrebat:

La PC. am avut odata in bara o casuta In care scria eng sau ro[depinde cum selectam]. la ro aveam si diacritice.Acum am laptop si am pe el windows 7. si nici la pc nu mai apare casuta aia. Stit cumva cum o fac sa imi apara mie [la windows 7]?

Scuze daca nu m.am exprimat asa de corect. dar chiar nu am stiut cum sa ma exprim in asa fel sa intelegeti si sa stiti si despre ce vorbescthinking acum sper sa intelegeti.

aa. si pentru ca probabil nu o sa imi raspunda nimeni daca nu mentionez asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nici macar eu nu stiu! Cauta pe net metode sau ajutor sau ce gasesti!