| SadBoyForever a întrebat:

Legenda cu "Bloody Mary" e adevarata? Eu unul nu cred faza aia, ca daca te duci in fata oglinzii si strigi de 3 ori numele ei vine si iti taie gatul. Am mai citit intrebari cu subiectul acesta pe TPU si multi au zis ca n-au incercat si sincer sa fiu nici n-am de gand sa incerc. Deci, credeti in chestia cu invocatul lui "Bloody Mary" daca o strigi de 3 ori in oglinda?
P.S. Fara raspunsuri la misto.

118 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Din cauza ta mor de fricacrying si nu mai ies din camera asta!crying

| DracusorImpielitat a răspuns:

Am facut-o in clasa a 4a la baia fetelor si nu am patit absolut nimic! In plus, nu imi e frica de oglinzi, noapte, cand merg la baie ma opresc si ma uit in oglinda si ma admir laughing.

| Maya2014 a răspuns (pentru KnowEverything):

Mda,pacat de tara asta, sincer! E atat de frumoasa si ai ce vedea si daca toti romanii si-ar punea mintea la contributie ar putea sa salveze ce a mai ramas. Specimenele, care sunt mai multe decat oamenii normali ar trebui dusi la psihiatru, poate isi revin.Majoritatea vor sa se afirme si reurg la tot felul de inventii pentru a ajunge in fata camerelor. Uite asa ne trezim ca ajung vedete cele mai proate fiinte, care dupa parerea lor sunt,, frumuseti nemaivazute", de fapt niste intruchipari ale Cleopatrei.Televiziunea promoveaza prostia si uite asa ne mai miram ca tineretul o ia razna.

| aliceinchains a răspuns:

Dacă tu de fapt nu crezi în chestia asta, așa cum zici, atunci de ce nu încerci să vezi dacă se întâmplă așa ceva sau nu? Sunt niște superstiții idioate, doar nu iei în serios chestiile de genul.

| Razvaneld a răspuns (pentru RAY):

Da asa e laughing) e foarte adevarat asta

| Dobros a răspuns:

Eu tin cu tine ma...uh cand ai murit nu te-ai facut fantoma ci pureclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| TeiiaStypayhorlikson a răspuns (pentru Maya2014):

Nu, chiar deloc! Chiar ai dreptate. Nu putem trai la nesfarsit in minciuna. Pana la urma se afla daca acele adolescente au fost sau nu violate de catre profesorii lor. Dar le place sa fie bagate in seama. Sa zica imediat lumea : Vai, dar pervers profesorul ala! Cum sa-ti violezi chiar eleva?
Ma rog, asta este un subiect care tine de rusine! Dar cum ar fi daca s-ar mai trezi inca unul sa zica : Oameni buni, maine vine sfarsitul lumii! Sa inghete babele de frica ca au murit la cutremur sau mai stiu eu ce alte porcarii mai scot. Eu nu cred in asemenea prostie! NU vine si punct! Si daca vine, macar mi-am trait viata la maxim. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic. Sper ca nu te-am aburit prea tare. Te pup :*

| Maya2014 a răspuns (pentru TeiiaStypayhorlikson):

Nu,stai linistita, inteleg ce spui.Kiss :*

| TDman a răspuns:

Pe bune? normal ca nu e adevarat laughingDar daca ai vecini toleranti, poti incerca. in cel mai rau caz, o sa te simti stanjenit ca strigi ca un prost in fata oglinzii laughing... fara supararewinking

| Purec a răspuns (pentru lolosaurus):

Daca IQ-ul e o masura a inteligentei (si nu a educatiei), de ce mai intrebi?

IQ este un coeficient de inteligenta. Nicidecum IQ -ul nu iti poate spune cu exactitate cat de mult potential ar avea omul acela daca ar avea acces la educatie

| Purec a răspuns (pentru Maya2014):

Asta e cea mai tare faza ever. Acuzi femeile ca se imbraca intr-un fel sau altul si ii aperi pe nenorocitii aia de violatori. Pai eu cum dracu nu am violat pe nimeni pana acum? Poate sa fie si in pielea goala langa mine ce sunt animal? Ma opresc aici ca daca ar fi sa zic ce vreau ma baneaza TPU

| Maya2014 a răspuns (pentru Purec):

Deci din cate am observat, tu nu prea stii sa citesti bine.In fine, crezi ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru Purec):

Pentru că nu există o maşină de făcut medici? Nu oricine vrea să dea spre medicină, că-i grea şi ocupă mult timp.
Iar credinţa şi religia ţin, în mare, de educaţie(şi conform statisticilor şi de inteligenţă). O ţară care e majoritară homofobă(sau/şi altă formă de discrimnare nefondată) e o ţară plină de inculţi, indiscutabil. Sunt puţine mase de oameni de care poţi să spui că fără excepţie sunt măcar PUŢIN tâmpiţi, iar homofobii fac parte din masele respective.
Nu vom avea un sistem educaţional la nivelul Germaniei, decât dacă Germania ar stagna(lucru puţin probabil). TOATE ţările sunt în dezvoltare, nu doar România. Nu există o limită la care ajunge o ţară şi gata, e complet dezvoltată. Iar inteligenţa nu ţine numai de educaţie, poţi să deţii o inteligenţă nativă uluitoare, da' să nu fi primit educaţie deloc. să nu ştii să scrii. Asta nu te face prost, te face needucat.

| OliviaLove a răspuns:

rolling on the floor))))

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

DDeci draga ''Purec''(nume de ciudat mitologiclaughing ) daca ai fi incercat n-ai fi iesit acum cu viata, ma rog daca exista sau nu crezi ca ea ar vrea ca legenda ei sa fie descoperita? Uita-te la Boogey Man (in romana Omul negru) si vezi ca povestile sunt asemanatoare dar stii, ce zici tu e clar ca si numele tau draga Purice

| SadBoyForever explică (pentru ContCuIntrebariCiudate):

rolling on the floor))))))))

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Ai intarziat doar 2 luni cu raspunsul. Te si exprimi greu... mai incearca odata

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Mda,draga 'Purec infantil' lol specific in numele tau, n-ai de gand sa taci? OK deci Bloody Mary exista si te-a salvat pe tine. Iaooleuuu

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Nu ai inteles nimic..., esti genul ala de trebuie sa i se explice ironiile?

| Dragutzaxxx a răspuns:

Sincer iti zic la informatica n-a dat sa facem o compunere pentru halloween si am ales sa scriu o poveste ( Bloody Mary) in seara asta am scris-o si uite indata ma duc si fac chestia la oglinda de acord dar daca patesc ceva dai declaratie? ca sa stiu ca se va afla ce am patit p:s am 12 ani si stau in S; V

| Surugiu_Ella_1997_5cHd a răspuns:

Am incercatlaughing nu in oglinda din camera in oglinda din camera mea nu e mare dar iti poti vedea capulaughing) si app te duci si scrii numele tau si numele prietenilor tai

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Ă?rolling on the floor Deja insisti prea multlaughing deci sa inteleg ' a venit bloody mary la tine in camera si te'a salvat de moarte ' ce'ai facut? Ceai si prajturelerolling on the floor?

| Ingerulrebel a răspuns (pentru CautNume):

A murit ma

| Ingerulrebel a răspuns (pentru CautNume):

Ups ba nu sunt trucate si uni oameni mint ca sa ne sperie

| Ingerulrebel a răspuns:

Jur ca nu exista un prieten de al meu a incercat si nu a patit nimic! Promit ca a facut-o si nu a patit nimica ca a revenit si a scris : nu exista ma e o tampenie e doar o legenda ca sa sperie copii

| Ingerulrebel a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Din cauza cui?

| CautNume a răspuns (pentru Ingerulrebel):

Scrie in romana ca sa pot intelege.