| MeMe16 a întrebat:

M-am certat cu c.m.b.p-ul meu (cea mai buna prietena) si acum nu o mai pot ierta...Ce sa fac?!? Cu pritenie, MeMe

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca n-o poti ierta,oare a fost chiar,,cmbp,,? Intr-o prietenie adevarata importanta este increderea,sinceritatea,compasiunea, altruismul si iertarea. Daca unul din aceste sentimente nu exista, prietenia e incompleta, sau o simpla,, amicitie,,.

1 răspuns:
| carmenatyla5689 a răspuns:

Pai? ce-a facut asa de grav. Daca e prietenie adevarata oricum ea va incerca sa te impace, iar daca nici atunci nu-i vei da o a doua sansa cred ca daca va iubiti o sa vi se faca dor una de alta iar daca nu e prietenie adevarata atunci o sa mergeti fiecare pe drumuri alese!