| anonim_4396 a întrebat:

Ma amenintat unu pe cs(am steam) cica mi-a aflat adresa de locatie cica stau in Galati dar eu stau in judetul Galati a zis ceva de genu latitutine, cica vine si ma bate laughing voi credeti asa ceva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O face pe prostu, spune-i sa mai dea slanina la caini.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Basme. Adresa pe care o indica IP-ul e de fapt a unui sediu al providerului de net, sau pusa aiurea, al meu e localizat intre Rupea si Fagaras (jud Brasov), nici judetul nu l-au nimerit. laughing

| Jipa95 a răspuns:

A dat omu amx_showip in consola si ti-a vazut ip-ul si ti l-a localizat oricum nu are de unde sa stie unde locuiesti o adresa exacta probabil ti-a identificat ip-ul de la providerul din orasul in care locuiesti.

| PreaTareღ a răspuns:

Nuu.