| mariposa azul a întrebat:

Ma intilnesk cu un baiat...Cum sa le spun parintilor.credeti ca e normal la 14 ani sa am prieten.

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E normal cand simti ca e normal happy. Cum crezi ca vor reactiona ai tai? Cand esti indragostita gandesti cu inima, foloseste putin si capul happy. La tine se afla raspunsul.

| User a răspuns:

"Maine am meditatii la mate... Pot sa ma duc?!waiting"

| baru a răspuns:

Salut. Da este normal. Daca parintii tai nu sunt Ceausisti, vor intelege. Faptul ca ai un prieten sau zece, asta nu inseamna ceva rau. Daca ai face sex cu ei, atuncia da. Dar asa------. Sa nu uitam, ca nu traim in codru. Pa

| gigiro a răspuns:

Le spui parintilor, pentru ca e normal.

| misss a răspuns:

Depinde de cum te intelegi cu parintsii taihappy

Daca sunt de gashca de ce sa nu le spui?

Dar daca sunt mai severistraight face, mai bine nu. i spunehappy

| SheIsCrazy a răspuns:

Da, 14 ani e o varsta ok pentru a avea un prieten. Acum, daca vrei sa le spui parintilor tai, nu uita sa le spui ca el e un baiat ok, ca il placi foarte mult si chier iti doresti sa fi ca el. sper ca te-am ajutat, bafta :*

| infernome a răspuns:

Pai o colega de la scoala de la mine avia prieten de la 13 ani i normal

| psihoolove a răspuns:

E normall. eu am inceputh sa am prieten de pe la 11 ani.

Te inteleg, si eu trec prin aceeasi situatie, dar nu vreau sa le spun parintilor. ma tem de reactia lor sh cred ca mai bine raman aseaa. Tin ff mult la el sh`nu as vrea sa-mi interzica sa ne mai vedemsad cu toate ca parintii mei nu sunt asea de severi, dar totusi nu risc. poate ti-am fost de folos:* fundita?smug:*:**:*

succes`!:X