| TheToxicNightmare a întrebat:

Ma puteti ajuta? Ma interesez de tablete grafice ca sa pot desena cu ele in Photoshop. Aveti vre'o idee ce sa'mi recomandati si cu cat il pot lua? De preferinta ceva ieftin sub 10 milioane si sa nu se strice asa repede?

2 răspunsuri:
| matryko a răspuns:

Sunt cateva chestii:
1. Daca pleci cu ideea ca sa iti iei o tableta care sa tina 2 ani, mai bine nu o iei
2. Strange bani mai bine pentru un netbook (12 000 000 Rol, sau 1200 Ron) care iti permite o multime de obtiuni, e foarte mic ( cat o carte)
3. Daca chiar vrei tableta, ia APPLE, chiar daca costa mult, macar ai garantie ca te va tine

| TheToxicNightmare explică (pentru matryko):

Mai eu zic de tabletele grafice. alea care au pix nu din astea moderne cum sunt acum de la Apple.